Príjemné a hodnotné apartmánové ubytovanie v meste Rožňava sa nachádza v bytovom dome, len 10 min pešo od centra  a v blízkosti supermarketu do 50 m. Apartmán sa prenajíma vždy ako celok a slúži pre jednu skupinu hostí. Priestranný slnečný apartmán disponuje s 3 samostatnými izbami, plne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastnej stravy, samostatnou kúpeľňou s pračkou a toaletou. Pre svoju potrebu majú hostia k dispozícii TV, DVD , chladnička s mraziakom, mikrovlnka, varná konvica a sklokeramická varná doska. WiFi internet a bezplatné priestranné parkovisko pred objektom.

Kapacita apartmánu je 1 až do 8 osôb, v členení (1x2 ; 2x1; 1x2 +2 ) V apartmáne platí zákaz fajčiť a zákaz vstupu s domácimi zvieratkami.

V blízkom dosahu od apartmánu sú hosťom k dispozícii kultúrne a historické pamiatky centra Horného Gemera mesta Rožňavy, a blízkeho okolia s kaštieľom Betliar, hradu Krásna Hôrka, turistické ciele Volovské vrchy alebo Národných parkov Slovenský kras alebo Slovenský raj s početnými svetoznámymi jaskyňami Domica - Aggtelek, Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Gombasecká jaskyňa, Jasovská, Krásnohorská....
 

Banská BystricaVysoké TatryBratislavaRevúca